​​​​​​​Бучанщина туристична

11 Жовтня, 2023 р., 15:02
Маршрут присвячений муралам міста-героя Ірпеня, які ілюструють події під час повномасштабної війни, силу духу і мужність, талановитість і жагу до життя нашого незламного українського народу.
09 Жовтня, 2023 р., 09:56
Ні для кого не секрет, що місто Ірпінь називають містом письменників. Місто яке притягувало до себе найкращих митців, що надихаючись цим краєм створювали свої шедеври у літературі, живописі, музиці.
25 Вересня, 2023 р., 19:52
«Українське село» — неймовірно колоритний простір, що дихає традиціями українського села. Кожен відвідувач стане частинкою захоплюючої подорожі сторінками нашої історії, а осіння тепла погода допоможе отримати найкращі емоції від заміського відпочинку та насолодитися природою.
03 Червня, 2022 р., 13:44
Міста й села Київщини стали одними з перших, на кого навалилися жахи війни в найстрашніших її проявах.
03 Червня, 2022 р., 13:42
Минулого року у Києві пройшло вручення першої туристичної гастрономічної премії Kyiv Food Travel Awards-2021. У номінації - «Найгостинніша гастрономічна локація» виграла равликова ферма Jiffy Farm з Київщини.
24 Січня, 2022 р., 10:18
Друзі, на вулиці раптом потеплішало. Але є локація, де можна покататись з високої гірки на тюбінгу навіть коли снігу немає. Вжух! Цілих 80 метрів радощів, сміху та справжнього драйву! Тюбінгова гірка у Добропарк подарує купу позитивних емоцій та незабутніх вражень.
24 Січня, 2022 р., 10:12
А Ви знаєте, що на Київщині можна поєднати гастрономічний туризм з пізнавальним на майстер-класах Школа Сыроделия Ирины Демьянюк. Це перша крафтова сироварня, яка була створена в Київській області та друга в Україні. В 2021 році вона війшла у Дороги вина та смаку Київщини.
24 Січня, 2022 р., 10:06
Друзі, а коли ви в останнє збиралися родиною, щоб спробувати гончарну та ковальску справи, пограти, приготувати смачний куліш на відкритому повітрі, скуштувати крафтові сирочки з молока кози та корівки?
11 Листопада, 2021 р., 15:16
Урочище Бабка, Бучанський район. Метою створення пам‘ятки природи було збереження унікального ландшафту півдня Київського Полісся.
13 Жовтня, 2021 р., 11:44
Будинок графині Уварової був зведений 1902 року київським фабрикантом Септером. Згодом його придбав відомий цукрозаводчик Федір Терещенко для своєї дочки Наталії.