Комісія з питань захисту прав дитини

Розпорядження голови Бучанської райдержадміністрації від 26.08.2021 № 78 "Про затвердження складу комісії з питань прав дитини при Бучанській районній державній адміністрації Київської області"

СКЛАД КОМІСІЇ з питань захисту прав дитини при Бучанській районній державній адміністрації Київської області:

Ляшенко Микола Миколайович - голова адміністрації, голова комісії;

Загвоздкіна Марина Сергіївна - заступник голови адміністрації, заступник голови комісії;

Куцеконь Наталя Василівна - головний спеціаліст сектору усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей адміністрації, секретар комісії.

Члени робочої групи:

Дубінчук Любов Миколаївна - начальник відділу з питань захисту прав дітей, сім'ї та профілактичної роботи;

Дураєва Вікторія Сергіївна - начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Бучанського районного управління поліції ГУ НП у Київській області;

Перов Дмитро Олександрович - начальник юридичного відділу адміністрації;

Полякова Ярослава Андріївна - начальник управління гуманітарної політики адміністрації;

Прокопенко Альона Володимирівна - завідувач сектору усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей адміністрації (Макарівський сектор);

Черток Сергій Петрович - начальник управління соціального захисту населення адміністрації;

Шульга Валентин Адамович - завідувача сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами адміністрації.