Державний секретар США Ентоні Блінкен відвідав Ірпінь

Дата: 09.09.2022 13:48

Державний секретар США Ентоні Блінкен сьогодні побачив зруйнований, але нескорений Ірпінь. Він був вражений побаченим і відмітив, що жодна фотографія не передає достеменно того жаху, який насправді пережило наше місто.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша ознайомив гостя із презентацією всіх пошкоджених об’єктів міста, розповів про створений Фонд відновлення Ірпеня, нашу співпрацю з міжнародними партнерами та містами-побратимами, зокрема й американськими Мілвокі та Маямі. Пан Блінкен високо оцінив таку роботу нашої управлінської команди в напрямку відбудови Ірпеня та пообіцяв, що Америка й надалі допомагатиме українському народові.

Матеріал Ірпінської міської ради