На річці Буча та озері Земснаряд виявлено загибель риби

Дата: 04.10.2022 10:35

3 жовтня в ході реагування на «гарячу лінію» держінспекторами Київського рибоохоронного патруля зафіксувано замор водних біоресурсів на р. Буча та оз. Земснаряд, поблизу міст Буча та Ірпінь Київської області.

В результаті обстеження водойм та прибережних ділянок виявлено загиблу рибу, а саме: судак - 26 екз., плітка - 19 екз., плоскирка - 14 екз., лящ - 12 екз., окунь - 7 екз. та сом - 2 екз.

Для встановлення причин замору відібрано проби води, які будуть направлені в лабораторію Держрибагентства. Про результати буде повідомлено додатково.

Крім того, готуються для направлення листи до Держрибагентства, Держекоінспекції Столичного округу, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та БУВРу середнього Дніпра для їх відповідного реагування.

У разі виявлення фактів заморних явищ просимо невідкладно повідомляти за номером «гарячої лінії»: (099) 341-73-18.