Цими вихідними відбувся VI Обласний фестиваль різдвяних обрядодійств у с. Дмитрівка Бучанського району

Дата: 30.01.2023 13:22

У селі Дмитрівка Бучанського району цими вихідними відбувся VI Обласний фестиваль різдвяних обрядодійств «Нова радість» та тематична виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва "Різдвяні візерунки".

Організатор фестивалю Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» за підтримки департаменту культури та туризму Київської обласної військової адміністрації. Одним з почесних гостей фестивалю було запрошено заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євгена Рибалка.

У фестивалі та виставці взяли участь понад 500 виконавців та майстрів з 35 територіальних громад Київщини.

Фестиваль зібрав кращі фольклорно-етнографічні та співочі колективи Київської області з колядками і щедрівками, театралізованими дійствами, також були представлені вироби народних майстрів.