Міністр національної оборони Португалії Гелена Каррейрас побувала у Бучанському районі

Дата: 27.02.2023 14:11

Голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов та начальник відділу супроводження та забезпечення проєктів управління міжнародного співробітництва КОВА Микита Геращенко показали Гелені Каррейрас Ірпінь – місто, яке стало незламною фортецею на шляху російських окупантів.

Пані Міністр побачила нищівні руйнування, яке зазнало місто внаслідок російських ракетно-бомбових ударів по житлових масивах.

Данило Мавлянов разом з Микитою Геращенком розповіли про окупацію та жертви цивільного населення, яких зазнала Бучанщина, героїчний спротив Ірпеня. Гелена Каррейрас побачила легендарний Романівський міст та «цвинтар» розстріляних окупантами автомобілів.

Пані Міністр висловила глибокі співчуття до постраждалих ірпінців та усіх українців, які продовжують мужню і незламну боротьбу з російськими окупантами.

Португалія робить конкретні і потрібні кроки щодо зміцнення потенціалу армії України для боротьби з агресією рф.