06 Вересня, 2023 р., 09:54
Під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки розпочали одразу після звільнення регіону. Наразі вже відновили повністю та частково зі збереженням функцій життєдіяльності 67 садочків.
06 Вересня, 2023 р., 09:46
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Завершуємо цей день вже в столиці, у Києві. Два дні – Донбас, Запорізька область. 13 бойових бригад.
05 Вересня, 2023 р., 14:55
24,5 тисяч осіб з початку цього року  було охоплено профорієнтаційними послугами Київської обласної служби зайнятості.
05 Вересня, 2023 р., 14:05
05 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС з представниками Немішаєвської, Білогородської, Бородянської громад та представником ДТЕК Київські регіональні електромережі.
05 Вересня, 2023 р., 11:58
5 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
05 Вересня, 2023 р., 08:55
Команда Міністерства соціальної політики спільно з Міністерством цифрової трансформації України працює над цифровізацією сфери соціальних послуг. Відтепер на порталі Дія доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми. Про це повідомили на Урядовому порталі.
05 Вересня, 2023 р., 08:52
Перша леді України Олена Зеленська разом із міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком і головою громадської організації «Безбар'єрність» і керівницею Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України Оксаною Збітнєвою провела прес-конференцію напередодні третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбудеться в Києві 6 вересня.
05 Вересня, 2023 р., 08:51
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні увесь день – із нашими воїнами. Бойові бригади на Донеччині. 109-та окрема бригада тероборони, 110-та окрема механізована, 36-та, 37-ма? 38-ма бригади наших морпіхів, 79-та ДШВ, 53-тя механізована, 59-та мотопіхотна. Кожна – потужна. Всіма пишаюся. І дякую вам за щирість, хлопці! Запорізький напрямок. 148-ма окрема артилерійська, 82-га ДШВ, 71-ша окрема єгерська бригада – дякую вам за службу! Всім!
04 Вересня, 2023 р., 22:36
Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) Зустріч відбулася з участю начальника Бучанського РУ ГУ ДСНС України Юрія Буренка.
04 Вересня, 2023 р., 16:16
Нещодавно Бучанська районна державна (військова) адміністрація передала 11 дронів з тепловізорами Mavic 3T 133-му батальйону 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Сьогодні, адміністрація додатково для цих дронів передала підсилювачі сигналу.