Структура райдержадміністрації

Розпорядження голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 29.03.2021 № 1 "Про формування складу, затвердження структури апарату Бучанської районної державної адміністрації Київської області, структурних підрозділів та їх граничної чисельності:

Структура апарату Бучанської районної державної адміністрації Київської обасті, структурних підрозділів та їх гранична чисельність

Розпорядження голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 30.06.2021 № 102 "Про затвердження структури апарату Бучанської районної державної адміністрації Київської області, структурних підрозділів та їх граничної чисельності станом на 01.07.2021":

Структура апарату Бучанської районної державної адміністрації Київської області, структурних підрозділів та їх граничної чисельності станом на 30.06.2021 № 102