Порядок складання та подання запитів на інформацію

ПОРЯДОК

складання та подання запитів на інформацію

 

1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об’єднанням громадян без статусу юридичної особи Бучанській райдержадміністрації в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або по телефону.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:

  • прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо є такий);
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
  • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

4. Для подання письмового запиту запитувач може використовувати форму, яку надає Бучанська райдержадміністрація або, яка розміщується на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

5. Запит на інформацію може бути подано особисто до відділу інформаційної діяльності та комунікацій Бучанської райдержадміністрації, в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

7. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформляє працівник відділу інформаційної діяльності та комунікацій, відповідальний за роботу з організації доступу до публічної інформації в Бучанській райдержадміністрації, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, контактного телефону в запиті, та надає копію запиту особі, яка його подала.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту зазначається найменування Бучанської райдержадміністрації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень