Порядок узгодження проведення кіно-, відео-, фотозйомки на території Київської області

Повідомляємо, що відповідно до рішення оперативного штабу Ради оборони Київської області № 222 від 30 жовтня 2023 року (питання № 2) щодо кіно-, відео-, фотозйомки на території Київської області: запроваджується завчасне (за 7 днів до запланованої дати) узгодження проведення кіно-, відео-, фотозйомки (далі – зйомки), зокрема, шляхом надсилання звернення до відповідної районної військової адміністрації.

У зверненні на проведення зйомок обов’язково вказується: повна назва організатора, ПІБ осіб, які будуть задіяні у проведенні зйомок, перелік та опис обладнання, сюжет та об’єкт зйомки, час, місце та зона, тривалість та сценарний план, контакти відповідальної особи (номер мобільного телефону).

У разі, якщо планування проведення зйомки передбачене поблизу об’єктів критичної інфраструктури або у режимній зоні, додатково до пакету документів, зазначених вище, необхідно додати скан-копії паспортів (перша, друга сторінки (третя-шоста за наявності відміток) та сторінка з відміткою про зареєстроване місце проживання або копія з обох сторін  безконтактного електронного носія (у випадку наявності паспорта громадянина України, виготовленого у форматі ID-картки) та витягу про місце проживання) осіб, що будуть задіяні під час зйомок.

Проведення зйомок на території Київської області здійснюється з урахуванням заборони використання піротехнічних засобів, вжиттям заходів щодо недопущення поширення, розголошення інформації про об'єкти критичної інфраструктури та дії Сил оборони, а також без використання простору цивільною авіацією.

УВАГА! Пакети документів, поданих до адміністрації на узгодження проведення зйомок будуть надсилатись одноразово, лише щоп'ятниці, на розгляд та надання дозволу Радою оборони Київської області до Департаменту культури та туризму Київської обласної державної (військової) адміністрації.