ВКАД

Про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування (ВКАД)

Заява
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області»:

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного вланування (ВКАД)

Посилання для ознайомлення з детальними планами: https://drive.google.com/drive/folders/1Bnvh9fO92jzr1rhGVTnNmr5jxyoarN_s?usp=sharing