Про приписку громадян 2007 року народження

Протягом січня - березня 2024 року відбудеться приписка до призовних дільниць Бучанського районного територіального центру комплектування  та соціальної підтримки, першого, другого та третього центрів комплектування та соціальної підтримки, громадян 2007 року народження.

Явці для прописки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2007 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Бучанського району, а також громадяни старшого віку, які не були прописані раніше.

Детальніше: витяг з Наказу начальника Бучанського РТЦК та СП (з адміністративно-господарської діяльності) від 12.12.2023 № 566: стор. 1, стор. 2.