Оборонно-мобілізаційні заходи

У зв'язку з повномасштабною війною російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань загальна мобілізація продовжена до 13 травня 2024 року (Указ Президента України від 05.02.2024 № 5-/2024, затверджений Законом України від 06.02.2024 № 3565-ІХ)

Для ознайомлення жителів району розміщаємо витяг з наказу Бучанського РТЦК та СП від 04 липня 2023 року № 312 "Про проведення мобілізації на території Бучанського району Київської області":

Наказ 1 стор.

продовження 2 стор.

продовження 3 стор.

Розпорядження голови адміністрації від 05.09.2023 № 150 "Про затвердження посадового складу комісії з перевірки стану військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях Бучанського району Київської області"

Розпорядження голови адміністрації від 15.11.2023 № 207 "Про затвердження Плану-графіка перевірок стану військового обліку підприємств, установ та організацій, виконавчих комітетів сільських, селищних або міських рад Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023 рік у новій редакції"

З планом-графіком перевірок можна ознайомитися тут.

Розпорядження голови адміністрації від 12.01.2024 № 9 "Про стан військового обліку за 2023 рік у Бучанському районі Київської області, завдання та заходи щодо удосконалення цієї роботи на 2024 рік"

Додаток 1 План зібрання військових даних

Додаток 2 План перевірки стану військового обліку