Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)»

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Бучанська районна державна адміністрація інформує:

1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст: «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)». Детальним планом територій, згідно зі ст. 19, визначають:

- функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;

- містобудівні умови та обмеження;

- доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;

- систему інженерних мереж;

- порядок організації транспортного і пішохідного руху;

- порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Макарівська селищна рада Бучанського району.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 08 жовтня 2021 року та триватиме до 07 листопада 2021 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Бучанської районної державної адміністрації (https://buchanska-rda.gov.ua/), а також в приміщенні за адресою: 08293, Київська обл.,
 м. Буча, вул. Інститутська, 22 протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Бучанська районна державна адміністрація (08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22 протягом).

Електронна адреса: vdoc@buchanska-rda.gov.ua

Строк: з 08.10.2021 р. по 07.011.2021 р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: приміщення Бучанської районної державної адміністрації за адресою: 08293, Київська обл., м. Буча,
 вул. Інститутська, 22.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)»для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.