Заходи щодо запобігання поширенню COVID-19 на території району

Про запровадження протиепідемічних заходів відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Бучанської районної державної адміністрації Київської області:

Розпорядження № 6 від 02.04.2021

Про запровадження протиепідемічних заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARD-CoV-2, на території Бучанського району Київської області:

Розпорядження № 44 від 30.04.2021

Про протиепідемічний стан на території Бучанського району Київської області, пов'язаний з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2:

Розпорядження №95 від 17.06.2021

Про запровадження заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Бучанської районної державної адміністрації Київської області

Розпорядження № 144 від 23.09.2021