Звіт про стратегічну екологічну оцінку (ВКАД)

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної  дороги  Київ – Чоп (М-06)  (орієнтовною площею 285 га)  на території Бучанського району Київської області»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Бучанська районна державна адміністрація Київської області оприлюднює Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування - «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена будівництвом транспортної мережі, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Органи, що прийматимуть рішення про затвердження документа державного планування: Дмитрівська сільська рада, Макарівська селищна рада, Немішаївська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 20.08.2021 по 20.09.2021;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Бучанської районної державної адміністрації Київської області за адресою: вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область, 08292, а також на офіційному сайті: http://www.buchanska-rda.gov.ua протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Бучанська районна державної адміністрації за адресою: вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область, 08292.

Електронна адреса: vid.doc-kontrol@ukr.net.

Строк: з 20.08.2021 по 20.09.2021;

Відповідальна особа: в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Бучанської районної державної адміністрації – Пащенко Л. В.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Бучанської районної державної адміністрації за адресою вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область, 08292,

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детального плану території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Проект звіту про стратегічну екологічну оцінку

Проект поснювальної записки детального плану території

Креслення детального плану території (проект): 

https://drive.google.com/drive/folders/1kSEigNjtUXMnfxVfMdecb1U4Rx40ho4i

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень