Захисні споруди

Переходьте за цим посиланням та дізнайтесь, де є укриття у вашій громаді:

Місця укриття населення в спорудах цивільного захисту та в найпростіших укриттях Бучанського району 

Також можна віднайти укриття населення Бучанського району на інтерактивній карті: Карта укриття населення Київської області у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

Білогородська сільська територіальна громада

Борщагівська сільська територіальна громада

Бучанська міська територіальна громада

Вишнева міська територіальна громада

Ірпінська міська територіальна громада

Коцюбинська селищна територіальна громада 

Макарівська селищна територіальна громада 

Фото без опису

Щодня кожен з нас перебуває під загрозою ракетних ударів ворога, тому маємо турбуватись про безпеку особисту, безпеку рідних та близьких людей, а також тих, за кого відповідаємо у професійній діяльності.

Отже, у разі ввімкнення сигналу «Увага всім! Повітряна тривога» маємо пройти до укриттів.

У районі обліковуються захисні споруди цивільного захисту та споруди підземного простору, що визначені можливими у використанні їх в якості споруд подвійного призначення або найпростіших укриттів.

З переліками наявних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів у кожній територіальній громаді району можна ознайомитися у міських, селищних, сільських радах та старостатах, а також на офіційних Інтернет-ресурсах зазначених рад.

У разі, якщо ви перебуваєте дома у момент оголошення сигналу «Увага всім! Повітряна тривога» і у радіусі 500 м від вашого будинку немає захисної споруди, використовуйте для укриття підвальне приміщення на території вашого домоволодіння.

Якщо ви не почули сигнал та у вас немає можливості швидко перейти у сховище, перейдіть до більш безпечного місця у квартирі чи будинку: подалі від вікон, у коридор — під несучі стіні, або ванну (але закрийте рушником дзеркало).

Правила поведінки населення в захисних спорудах цивільного захисту:

При знаходженні в захисних спорудах необхідно притримуватись порядку та виконувати вимоги відповідальної особи (старшого). Не смітити, не палити, дотримуватись режиму тиші та спокою. Обов’язковою вимогою є допомога літнім людям, інвалідам та дітям. При собі потрібно мати необхідні запаси води, їжі та речей (ліхтарик, документи, теплі речі).  Слідкувати за сигналами цивільного захисту та, відповідними до них, розпорядженнями.

Категорично забороняється використовувати засоби освітлення з відкритим полум’ям.

Відпочинок в укритті проводиться почергово. Вихід з укриття, без дозволу старшого, заборонений.

Для громадян, які знаходяться на роботі, під час оголошення повітряної тривоги, потрібно притримуватись відповідних інструкцій, прописаних на суб’єктах господарювання та дотримуватись вказівок керівництва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень