16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

В рамках міжнародної акції 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА повідомляємо, що на території Бучанського району та громади працює Мобільна бригада психолого-соціальної допомоги, здійснює безоплатні для українців консультації психолога та соціального працівника.

Проводяться групові заходи психологічної підтримки в перший та третій вівторок місяця на базі Бучанської публічної бібліотеки.

Послуги можна отримати:
- в аудіо форматі, телефоном;

- у відеоформаті, онлайн;

- безпосередньо на місці за викликом;

- стаціонарно в кабінеті в приміщенні Бучанської райдержадміністрації.

Телефон для зв'язку: +380505275653

Мобільна бригада швидкого реагування психолого-соціальної допомоги діє в рамках проекту Фонду ООН в галузі народонаселення, з метою виявлення гендерно зумовленого насилля, в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, за підтримки виконавчого партнера ГО «Інноваційні соціальні рішення».