Райдержадміністрація, управління та відділи

Бучанська районна державна адміністрація Київської області у своїй діяльності керується Конституцією УкраїниЗаконом України "Про місцеві державні адміністрації"Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”  іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації та Регламентом Бучанської районної державної адміністрації Київської області (ст.7 Закону України "Про місцеві державні аджміністрації").

Згідно з Законом України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» Бучанська райдержадміністрація набула публічно-владного правонаступництва від районних державних адміністрацій ліквідованих районів з моменту її державної реєстрації як юридичної особи публічного права.

Перехід повноважень, прав та обов’язків до новоутвореної Бучанської районної державної адміністрації виник у зв’язку з реорганізацією Бородянської, Києво-Святошинської, Макарівської районних державних адміністрацій ліквідованих районів шляхом їх приєднання до Бучанської районної державної адміністрації.