Як звернутися

Ви можете:
- звернутись особисто із письмовою заявою до відділу з питань розгляду звернень громадян Бучанської районної державної адміністрації Київської області;

- надіслати лист через відділення поштового зв’язку 08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22;

- надіслати електронне звернення на  е-адресу: zvg.bucha.rda@gmail.com;

- надати письмове звернення через «скриньку звернень», розміщену у приміщенні охорони, поруч з адмінісративною будівлею адміністрації;

- звернутися телефоном: 044-330-04-65,

- звернутися до Урядового контактного центру (Урядова «гаряча лінія») за номером: 1545;

- надіслати онлайн звернення через рубрику офіційного веб-сайту Бучанської райдержадміністрації "Зворотній зв'язок": https://buchanska-rda.gov.ua/feedback/

Всі дзвінки на 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

У зверненні має бути зазначено:

- прізвище, ім'я, по батькові;
- місце проживання громадянина;
- викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
- письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним). Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.