Цивільний захист

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Начальник відділу – Васющенко Олександр Анатолійович

Адреса для листування: 08293, Бучанський район Київської області, м. Буча, вул. Інститутська, 22

E-mail: ns@buchanska-rda.gov.ua

Телефон:

Розпорядження від 10.12.2021 №188:

"Про утворення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Бучанської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області"

Розпорядження від 27.10.2022 № 83

"Про схвалення проекту Цільової програми захисту населення і територій Бучанського району Київської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2023 роки"

Наказ від 08.11.2022 № 4/вс

"Про утворення комісії з питань обстеження пунктів обігріву та перевірки їх забезпечення необхідним майном та обладнанням"