Копилівська с/р

Про початок процедури громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації

Розпочато процедуру громадських обговорень щодо розроблення містобудівної документації «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)», які триватимуть з 10.09.2021 р. по 10.10.2021 р. Вищезазначена містобудівна документація виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 25 травня 2021 року № 72.

Зауваження і пропозиції щодо містобудівної документації «Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на земельній ділянці площею 5,7861 га, в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)» приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника у приміщенні Бучанської районної державної адміністрації за адресою: вул. Інститутська, 22, м. Буча, Бучанського району Київської області, 08293, а також на електронну адресу: vdoc@buchanska-rda.gov.ua. Зауваження та пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Детальніша інформація надається у приміщенні Бучанської районної державної адміністрації, за адресою: вул. Інститутська, 22, м. Буча, Бучанського району Київської області, 08293.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій (зауважень) – в. о. начальника відділу містобудування та архітектури Бучанської районної державної адміністрації Людмила Вікторівна Пащенко.