Новини громадської ради при Бучанській райдержадміністрації

23 Жовтня, 2023 р., 11:21
20 жовтня, в Бучанській районній державній адміністрації відбулося чергове Дев'яте засідання Громадської ради при Бучанській РДА, на якому головою Громадської ради було обрано Ольгу Квасову (100% голосів).
06 Вересня, 2023 р., 11:42
Волонтери Благодійного фонду «Фонд Громади Приірпіння» зпочаткували пошив унікальної продукції – портативних нош для поранених бійців ЗСУ. За літо вже вироблено близько 185 одиниць для потреб військових. Крім того у швацькому цеху пошито 280 подушок для лікарень та стабпунктів. Про це йдеться на  Facebook сторінці організації.
10 Грудня, 2022 р., 16:46
08 грудня о 10:00-17:00 в м. Буча відбувся Перший Антиросійський Форум за підтримки Громадської ради при Бучанській РДА Київської області, яку очолює Олександр Тигов.
16 Листопада, 2022 р., 14:34
Громадська Рада при Бучанській районнії державній (військовій) адміністрації провела моніторинг готовності ОТГ району до опалювального сезону, який показав що громади забезпечені твердим паливом, підготували котельні та альтернативні джерела забезпечення теплом соціальних об’єктів.