Фінанси та бюджет

Звіт про виконання районного бюджету Бучанського району за девять місяців 2021 року

Виконання районного бюджету Бучанського району за дев’ять місяців 2021 року вібувалося відповіно до вимог Бюджетного кодексу Укратни (iз змінами), Податкового кодексу Укратни (iз змінами), Закону України „Про Державний бюджет України на 2021 pik” та iнших законодавчих актів, рішень районної ради по бюджету.

Районний бюджет Бучанського району на 2021piк затверджений рішенням районнї ради 25.01.2021р. №38-04-VІІІ «Про районний бюджет Бучанського району на 2021 рік» у загальному обсязі по доходах та видатках у сумi 1 000 000 грн, в т.ч. по загальному фонду по доходах та видатках 1 000 000 грн, по спеціальному фонду по доходах та видатках 0 грн.

Доходи

Надходження до загального фонду районного бюджету за дев’ять місяців 2021 року складають 619 372,62 грн, при планових показниках 718 000 грн, що становить 86,3 % недоотримано до плану 98 627,38 грн. Доходів по спеціальному фонду за дев’ять місяців 2021 року до районного бюджету не надходило.

Виконання дохідної частини загального та спеціального фондів районного бюджету за дев’ять місяців 2021 року характеризуються наступними показниками, наведеними у додатку 1 до звіту.

Видатки

Видаткова частина загального фонду районного бюджету за дев’ять місяців 2021 року виконана на 76,1% до уточненого плану звітного періоду. Касові видатки — 20 275 933,50 грн.

Виконання видаткової частини загального фонду районного бюджету за кодами програмної класифікації видатків місцевих бюджетів наведено у додатку 2 до звіту.

Виконання дохідної частини районного бюджету Бучанського району за 9 місяців 2021 року

Виконання вихідної частини районного бюджету Бучанського району за 9 місяців 2021 року