Результати громадського обговорення містобудівної документації від (31.12.2021 - 29.01.2022)

Повідомлення щодо результатів громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М-05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області»

Замовник містобудівної документації: Бучанська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

Вищезазначена містобудівна документація виконана на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 07.05.2021 № 52.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 проведено громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Громадські обговорення проєкту детального плану території тривали протягом 30 днів, з 31.12.2021 по 29.01.2022.

Громадські слухання проєкту детального плану території відбулись 28.01.2022 року о 16:00 годині.

Під час громадського обговорення проєкту детального плану території письмові пропозиції та зауваження до Бучанської районної державної адміністрації Київської області не надходили.

Під час громадських слухань надійшло 12 пропозицій, зауважень, питань. Усі пропозиції, зауваження та питання були розглянуті розробником та замовником містобудівної документації й за результатами опрацювання пропозицій громадськості підготовлено відповіді згідно чинного законодавства.

Громадські обговорення проєкту детального плану території відбулись без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні».

Детальніше: https://drive.google.com/drive/folders/1TUELEQUTE_prNS7Gu3iSq7WVMu-RoEXq?usp=sharing