Управління гуманітарної політики

Начальник управління: Полякова Ярослава Андріївна

Адреса для листування: 08293, Київська обл., м.Буча, вул. Інститутська, 22

E-mail: osvita@buchanska-rda.gov.ua

 

До складу управління гуманітарної політики входять:

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Заступник начальника упрвління гуманітарної політики,

начальник відділу: Коханська Оксана Миколаївна

СЕКТОР КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Завідувач сектору: Виговський Сергій Михайлович

СЕКТОР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Завідувач сектору:

Основні завдання управління

1. Забезпечення реалізації державної політики у галузях освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту на території Бучанського району Київської області, а також тісна взаємодія з територіальними громадами Бучанського району Київської області.


2. Організація виконання норм Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, Управління культури Київської обласної державної адміністрації, Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, розпоряджень голови райдержадміністрації, рішень районної ради.


3. Забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Бучанського району Київської області у сфері здобуття громадянами повної загальної середньої освіти відповідно до освітніх потреб особистості та її індивідуальних здібностей і можливостей, реалізації їх права відповідно до законів України на здобуття вищої та професійної (професійнотехнічної) освіти, здійснення контролю за дотриманням законодавства у галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої та професійної освіти, вимог Базового компонента дошкільної освіти відповідними навчальними закладами усіх типів і форм власності Бучанського району Київської області.


4. Забезпечення виконання актів законодавства у галузі охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, додержання нормативів професійної діяльності, стандартів медичного обслуговування і технологій у галузі охорони здоров’я.

 

5. Здійснення координації роботи з охорони здоров'я на території Бучанського району Київської області та проведенням оздоровчих заходів, створенням безпечних умов для навчання і праці громадян, вживає заходів щодо утвердження здорового способу життя, проводить інформаційнопросвітницьку роботу щодо протидії поширенню соціально-небезпечних хвороб.


6. Забезпечення реалізації державної політики у сфері культури, мистецтва, охорони культурної спадщини, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії, туризму та захисту прав національних меншин, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурних та туристичних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина, участі у формуванні та реалізації державної політики у галузі спеціальної освіти у сфері культури і мистецтва.


7. Сприяння у межах компетенції відродженню та розвитку культури нації, культурної самобутності корінного народу і національних меншин Бучанського району Київської області, усіх видів мистецтва, аматорської творчості, осередків традиційної культури, народних художніх промислів та нематеріальної культурної спадщини, туристичній діяльності в регіоні, захисту прав професійних творчих працівників та їх спілок, соціальному захисту працівників підприємств, установ та організацій у сфері культури та охорони культурної спадщини, а також споживачів культурного продукту; загальнонаціональній культурній консолідації суспільства, формуванню цілісного культурно-інформаційного простору, захисту та просуванню високоякісного різноманітного культурного продукту.


8. Забезпечує реалізацію на території Бучанського району Київської області державної політики з питань фізичної культури та спорту, виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення розвитку фізичної культури та спорту, рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті.


9. Сприяє органам місцевого самоврядування у питаннях реалізації державної політики стосовно освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні, сприяння громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжним, дитячим та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань молоді, фізичної культури та спорту.


10. Координує організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя, сприяння розвитку олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху, сприяння міжнародному співробітництву з питань молоді, фізичної культури та спорту.


11. Готує та в установленому порядку подає статистичну звітність про стан діяльності та розвиток галузей, що належать до його компетенції.


12. Готує пропозиції до проєктів державних цільових, галузевих та регіональних програм вдосконалення освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту на території Бучанського району Київської області.

 

13. Розробляє та подає на розгляд райдержадміністрації пропозиції до проєктів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення стану освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту на території Бучанського району Київської області.


14. Проводить серед населення інформаційну, роз'яснювальну та пропагандистську роботу, зокрема через друковані та аудіовізуальні засоби масової інформації, з питань, що належать до його компетенції.


15. Сприяє залученню коштів територіальних громад, підприємств, установ та організацій для підтримки розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту на території Бучанського району Київської області.


16. Вносить пропозиції до проєкту районного бюджету.


17. Розробляє проєкти розпоряджень голови райдержадміністрації, у визначених законом випадках – проєкти нормативно-правових актів з питань реалізації галузевих повноважень і подає їх на державну реєстрацію у встановленому порядку.


18. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові райдержадміністрації.

19. Бере участь у підготовці звітів голови райдержадміністрації для їх розгляду на сесії районної ради.


20. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції в Управлінні.


21. Забезпечує розгляд звернень громадян з питань, що належать до його компетенції, у разі потреби вживає заходів до усунення причин, що зумовили їх появу.


22. Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних рад.


23. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Управління.


24. Забезпечує у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.


25. Організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.


26. Забезпечує захист персональних даних.


27. Здійснює інші передбачені законом повноваження.
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь