Результати громадського обговорення містобудівної документації (09.07.2021 - 07.08.2021)

Результати громадського обговорення містобудівної документації - детального плану території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (м-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп  (м-06)  (орієнтовною площею285 га) на території Бучанського району Київської області

Замовник детального плану території - Бучанська районна державна адміністрація Київської області.

Розробник детального плану території- ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

Вищезазначена містобудівна документація виконана на підставі розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 07.05.2021 р. № 51.

Громадське обговорення проєктудетального плану території тривало протягом місяця, з 09.07.2021 р. по 07.08.2021 р.

Громадські слухання щодо проєкту детального плану території відбулись 23.07.2021 року о 16 годині. На засідання громадських слуханнях зареєструвалось 56 осіб. Також на громадських слуханнях були присутні представники органів місцевого самоврядування, представники ДП «Укрдіпродор».

Під час громадського обговорення проєкту детального плану територіїдо Бучанської районної державної адміністрації Київської області надійшло 47 пропозицій, які загалом стосуються питань перенесення напряму Великої кільцевої автомобільної дороги на відповідних ділянках, екологічних питань,та питань здійснення стратегічної екологічної оцінки відповідної містобудівної документації. Усі пропозиції та зауваження були детально розглянутірозробником та замовником містобудівної документаціїй за результатамиопрацювання пропозицій громадськості будо підготовлено відповіді згідно чинного законодавства (більш детальні результати розгляду пропозицій громадськості опубліковано на сайті Бучанської районної державної адміністрації Київської області: http://www.buchanska.rda.org.ua).

Громадські обговорення проєкту детального плану території відбулись без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні».

Додаток 1 до протоколу

Додаток 2 до протоколу

Результати розгляду пропозицій громадськості

Аудіо записи з громадських слухань: