Точки обігріву

У зв`язку з постійними обстрілами росією об`єктів критичної інфраструктури в Україні готуються до складної зими. Допоміжним заходом на випадок перебоїв з електропостачанням та відключенням опалення мають стати пункти обігріву.

Наразі у Бучанському району розпочали роботу як пункти обігріву, так і пункти "Незламності".

У пунктах обігріву є джерело електроживлення, гарячі чай та кава, вода, ліки, теплі речі, місця для сидіння, а в багатьох пунктах будуть встановлені ліжка.

У пункти "Незламності" працюватимуть цілодобово. Кожен, хто прийде, зможе зарядити мобільні пристрої, приєднатися до Інтернету, дізнатися важливі новини.

Додатково пункти обігріву обладнані генераторами для аварійного живлення, тепловими гарматами. Там можна буде перечекати той час, який знадобиться енергетиками і комунальникам для відновлення електропостачання.

За інформацією щодо адрес пунктів обігріву - звертайтеся до адміністрацій територіальних громад.