Звіти про діяльність громадської ради

ІНФОРМАЦІЯ

про діяльність Громадської ради при Бучанській районній державній адміністрації Київської області

за вересень – грудень 2021 року

 

26 серпня 2021 року відбулися Установчі збори із формування Громадської ради при Бучанській районній державній адміністрації Київської області (ГР), на яких було обрано склад Громадської ради у кількості 42 представників інститутів громадянського суспільства.

Склад Громадської ради при Бучанській РДА був затверджений Розпорядженням Голови Бучанської райдержадміністрації № 133 від 02 вересня 2021 року. До складу Громадської ради ввійшли 42 представника інститутів громадянського суспільства.

Перше засідання Громадської ради.

На Першому засіданні Громадської ради були вибрані Голова ГР Тигов Олександр Олександрович і Секретар ГР Бушуєва Вікторія Леонідівна, також була обрана Робоча група з підготовки чергового засідання ГР у складі 12 осіб, а саме: Бушуєва В.Л., Геращенко Д.В., Гурін А.В., Дигас В.В., Дрюченко В.В., Квасова О.В., Кликов О.В., Лаговська Т.В., Панченко О.О., Хачатрян Л.Е., Чепець В.І., Шевченко Ю.В.

Діяльність Робочої групи з підготовки чергового засідання ГР.

28 вересня 2021 р. о 14:00-15:30 год. відбулося Перше засідання Робочої групи з підготовки чергового засідання ГР за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська   Борщагівка, вул. Соборна, 2В. Були обрані Голова групи – Хачатрян Л.Е. та секретар – Бушуєва В.Л. Обговорили структуру ГР, проєкт Положення про Громадську раду та проєкт Регламенту ГР. З метою доопрацювання Положення та Регламенту ГР була сформована робоча група в складі 3 осіб: Бушуєва В.Л., Лаговська Т.В., Хачатрян Л.Е.

7, 12, 13 жовтня 2021 р. на платформі Google Meet відбулися онлайн засідання робочої групи з доопрацювання Положення про Громадську раду. 15, 16, 18, 20, 22 жовтня 2021 р. відбулися онлайн засідання з доопрацювання Регламенту Громадської ради.

3 листопада 2021 р. відбулося Друге онлайн засідання робочої групи з підготовки чергового засідання ГР, на якому було розглянуто проєкт  бланка  ГР і затверджені дата та форма засідання ГР (змішана форма у зв’язку з карантинними обмеженнями, а саме, особиста та дистанційна присутність членів ГР на засіданні), були розглянуті варіанти форм голосування. На засіданні робочої групи було  доручено секретарю ГР опитати членів ГР щодо їх побажання участі у комітетах та можливості присутності на засіданні ГР.

11 листопада 2021 р. відбулося онлайн засідання робочої групи, на якому був затверджений проєкт порядку денного чергового засідання ГР і визначено місце проведення засідання, а саме, Університет ДФСУ в м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, ауд. 219 та online на платформі Google Meet.

Друге засідання Громадської ради.

Друге засідання ГР відбулося 17 листопада 2021 року о 15:30-17:15 год. в змішаному форматі: частина членів Громадської ради була присутня особисто в залі (Університет ДФСУ в м. Ірпінь), інша частина – дистанційно (Google Meet). Було схвалено Положення про ГР, був затверджений Регламент ГР, склад комітетів і бланк Громадської ради.

Були проведені вибори Заступників голови Громадської ради. Голоси розподілилися наступним чином: Квасова О.В. – 22 голоси, Лаговська Т.В. і Чепець В.І. – по 14 голосів, Попова О.Д. – 10 голосів, Хачатрян Л.Е. – 8 голосів. Таким чином, було вибрано одним із Заступників Голови ГР Квасову Ольгу Володимирівну. Іншого Заступника, як і Голів комітетів, було вирішено обрати на черговому засіданні Громадської ради.

Третє засідання Громадської ради.

Третє засідання ГР відбулося 16 грудня 2021 року о 15:30-17:00 год. в залі засідань Бучанської районної державної адміністрації за адресою: м. Буча, вул. Інститутська, 22.

На засіданні були розглянуті звернення інститутів громадянського суспільства, представники яких входять до складу Громадської ради про заміну делегатів до складу ГР, а саме: від ВГО «Об’єднані війною. 90-й батальйон»: замість Євхименка Ігоря Васильовича – Власенко Олександр Олександрович; від ГО «Регіональна асоціація промисловців і підприємців «Київщина»: замість Геращенка Дмитра Володимировича – Заблоцький Сергій Анатолійович; від ГО «Любов у дії»: замість Гуріна Артема Вікторовича – Андрейко Тарас Миколайович. Було вирішено подати клопотання Голові Бучанської РДА Ляшенко М.М. про заміну вказаних делегатів до складу Громадської ради.

На засіданні були внесені зміни в структуру Громадської ради, а саме, введено посаду Першого заступника голови ГР. Таким чином, Першим заступником голови обрано Квасову Ольгу Володимирівну, Заступником голови – Лаговську Тетяну Володимирівну.

Затверджено склад Комісії з питань регламенту та етики Громадської ради, до якої ввійшли: Дрюченко В.В., Хачатрян Л.Е., Чепець В.І. Головою Комісії обрано Чепця Володимира Івановича.

Частково обрані керівні особи Комітетів Громадської ради:

І комітету з питань освіти, науки, сім’ї, молоді, спорту, духовності, культури та туризму, дітей з особливими освітніми потребами: Голова – Шевченко Юрій Володимирович, Заступник голови – Попова Оксана Дмитрівна, Секретар – Янкович Ярослав Володимирович;

ІІ комітету з питань медичного забезпечення та охорони здоров’я, соціального захисту осіб з інвалідністю: Голова – Корнєєнкова Наталія Анатоліївна;

ІІІ комітету з питань підприємств, транспорту та зв’язку, захисту прав і свобод громадян, правопорядку та протидії корупції: Голова – Глієвий Петро Петрович, Заступник голови – Дигас Віктор Васильович, Секретар – Скоропадський Олександр Володимирович;

ІV комітету з питань інформаційної політики, інвестицій, бюджету, програм соціально-економічного розвитку, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування: Заступник голови – Голіздра Олександр Валентинович;

V комітету з питань архітектури та містобудування, ЖКГ, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, благоустрою, енергоаудиту та енергозбереження: Голова – Хачатрян Ліліт Едіківна, Заступник голови – Бондар Євген Аркадійович, Заступник голови – Коляда Оксана Михайлівна;

VІ комітету з питань ветеранів війни, ветеранів військової служби, учасників АТО (ОСС), волонтерського руху та внутрішньо-переміщених осіб: Заступник голови – Очкур Віктор Іванович.

На Третьому засіданні був взятий за основу План роботи Громадської ради та Комітетів ГР на 2022 рік і обговорено питання про посвідчення членів Громадської ради.

Робота Секретаріату Громадської ради:

1. Створена та ведеться електронна пошта ГР для організації листування ГР і встановлення зв’язків між Громадською радою, органами державної влади та місцевого самоврядування Бучанського району, інстанціями, різними закладами та організаціями, громадськістю тощо.

2. Створений та ведеться Вайбер-чат Громадської ради для ефективного взаємозв’язку та спілкування всіх членів ГР.

3. Організовано діловодство:

а) на кожне засідання готуються списки реєстрації, порядок денний, проєкти рішень тощо;

б) вчасно формуються протоколи засідань Громадської ради та робочих груп;

в) ведуться Журнали: обліку відвідування засідань членами ГР, вхідної та вихідної кореспонденції, звернень громадян;

г) організовано листування Громадської ради. Станом на 16.12.2021 р. зареєстровано

- 28 вихідних листів;

- 6 вхідних листів;

- 4 звернення громадян (зараз звернення на опрацюванні в комітетах).

3. Створені сторінка та група ГР на Facebook, в яких Секретарем ГР висвітлюється діяльність Громадської ради. Станом на 16.12.2021 р. на сторінку ГР підписано 170 осіб, в групі – 62 учасника.

4. Налагоджені зв’язки з працівниками Бучанської РДА, Бучанської райради, органами місцевого самоврядування Бучанського району.

5. Секретарем ГР вчасно надаються матеріали засідань Громадської ради (протоколи, рішення, звіти, плани тощо) начальнику відділу інформаційної діяльності та комунікацій Бучанської РДА Хоменко Олені Володимирівні. Вказані матеріали регулярно публікуються на сайті РДА в рубриці «Громадська рада».

Проведені заходи Громадської ради:

1) 30 вересня 2021 р. між Громадською радою та ДП "Укрдіпродор" було укладено Меморандум про співпрацю та партнерство. А Держенергоефективності офіційно підтвердило свою відкритість до діалогу з Громадською радою при Бучанській РДА.

2) В жовтні 2021 р. Головю ГР Тиговим О.О., членами Громадської ради Чепцем В.І. і Шиманським Д.Л. була проведена низка зустрічей в органах місцевого самоврядування району, а саме, в Бучанській, Гостомельській, Макарівській і Бородянській радах з питання організації територіальної оборони в Бучанському районі. В нарадах також взяли участь Голова Бучанської РДА Ляшенко М.М., депутат Бучанської районної ради Бахтигарєєв Р.Г. і командування Бучанської територіальної оборони та військових комітетів.

3) 22 жовтня 2021 р. Голова Тигов О.О. та члени ГР Лаговська Т.В., Коляда О.М. і Король І.Л. взяли участь у соціальному фестивалі «Свідома громада = рівні можливості», який відбувся в Університеті ДФСУ в Ірпені. Голова Громадської ради Олександр Тигов виступив спікером за темою: "Інклюзія в ОТГ: чи зручно людям з інклюзією жити і пересуватися в межах громади?"

4) 24 листопада 2021 р. Голова Тигов О.О. і Заступник голови Квасова О.В. провели зустріч з Головою Бучанської РДА Ляшенко М.М. За результатом зустрічі було затверджено Положення про ГР та обговорені плани подальшої співпраці.

5) На початку грудня 2021 р. гурт «Зерно любові», представник якого Демченко Л.П. входить до складу Громадської ради, провів 5 концертів на Сході України та надав волонтерську допомогу дитячому будинку в Покровську.

6) В грудні 2021 р. комітети Громадської ради провели низку робочих нарад та визначилися з напрямками подальшої діяльності.

7) 16 грудня 2021 р. відбувся Форум «Громадські ініціативи з розвитку територіальних громад Бучанського району», організований Громадською радою. У заході взяли участь понад 70 осіб, серед яких: представники Бучанської райдержадміністрації та районної ради, місцевих рад Бучанського району, представники бізнесу, громадських і благодійних організацій. Були обговоренні перспективи розвитку територіальних громад Бучанського району, перешкоди та проблеми, з якими зіштовхнулись громади, та обговорені шляхи їх вирішення.

8) Голова ГР Тигов Олександр Олександрович регулярно приймає участь у колегіях Бучанської РДА, сесіях Бучанської райради, на нарадах у Голови Бучанської РДА, проводить зустрічі з посадовцями державних і місцевих органів влади, представниками різних інстанцій і закладів, громадськістю.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь