Про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації

ПОВІДОМЛЕННЯ

про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення виробничих, складських будівель та об’єктів громадського призначення в адміністративних межах Шпитьківської сільської ради Бучанського району Київської області, орієнтовною площею 11,5 га (за межами населеного пункту)»

Замовник: Бучанська районна державна адміністрація.

Розробник: ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

Підстава для розроблення: розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 07.05.2021 № 53.

Інформацію про початок громадського обговорення детального плану території було розміщено в газеті «Бучанські новини» № 39 (862)
від 01.10.2021 року та на офіційному веб-сайті Бучанської районної державної адміністрації Київської області https://buchanska-rda.gov.ua.

Громадське обговорення проводилося шляхом подання пропозицій та зауважень у письмовому вигляді за адресою: 08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22, протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення. 19.10.2021 року о 16:00 годині відбулась прилюдна презентація матеріалів та проведено громадські слухання детального плану території у приміщенні Бучанської районної державної адміністрації, за адресою: 08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22.

За період проведення громадських обговорень проєкту детального плану території, які тривали з 01.10.2021 року до 30.10.2021, пропозицій та зауважень від громадськості щодо проєкту детального плану території до Бучанської районної державної адміністрації Київської області не надходило.

Протокол громадських слухань

Журнал реєстрації присутніх