Програма соціально-економічного та культурного розвитку району

Програма економічного, соціального та культурного розвитку Бучанського району Київської області на 2022 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні","Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проєктів Бюджетної декларації та державного бюджету».

Програма визначає мету, завдання та заходи економічного та соціального розвитку Бучанського району Київської області на 2021 рік.

Оскільки Бучанський район Київської області було утворено у 2020 році з Програми економічного, соціального та культурного розвитку Бучанського району Київської області на 2022 рік було виключено розділ І Аналіз економічного і соціального розвитку за попередній період.

Прогнозні розрахунки показників соціально-економічного розвитку Бучанського району Київської області на 2022 рік відображають наміри структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних громад Бучанського району Київської області, а також підприємств, організацій і господарств району щодо результатів їх діяльності у наступному році.

Програма містить такі додатки: " Перелік програм, які планується фінансувати за рахунок коштів районного бюджету на 2022 рік" (додаток 1).

Моніторинг реалізації завдань Програми проводитиметься райдержадміністрацією шляхом аналізу вжитих заходів, оцінки ефективності результатів роботи у відповідній галузі, за підсумком року – річного звіту для розгляду його на сесії Бучанської районної ради Київської області в установленому порядку.

У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни і доповнення до Програми затверджуються Бучанською районною радою Київської області за поданням Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

ПРОГРАМА