ВКАД

Про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування (Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Київ)

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Бучанська районна державна адміністрація оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М-05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М-05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена будівництвом транспортної мережі, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:орган згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 10.09.2021 по 24.09.2021;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Бучанської районної державної адміністрації за адресою: вул. Інституцька, 22, м. Буча, Київська обл., 08293, а також на офіційному сайті https://buchanska-rda.gov.ua протягом 15 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Бучанська районна державної адміністрації за адресою: вул. Інституцька, 22, м. Буча, Київська обл., 08293.

Електронна адреса: vdoc@buchanska-rda.gov.ua

Строк: з 10.09.2021 по 24.09.2021;

Відповідальна особа: в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Бучанської районної державної адміністрації – Пащенко Л. В.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Бучанської районної державної адміністрації за адресою вул. Інституцька, 22, м. Буча, Київська обл., 08293.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детального плану території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М-05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва