Порядок роботи з питань звернення громадян

Робота зі зверненнями громадян забезпечується відділом з питань розгляду звернень громадян Бучанської районної державної адміністрації Київської області: 08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22, e-mail: zvg.bucha.rda@gmail.com.

Номери для звернень громадян: 044-330-04-65, 068-509-81-31 (за тарифами мобільного оператора).

Керівник відділу – Романенко Олена Вікторівна.

Положення про відділ затверджено розпорядженням голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 04.01.2023 № 19.

Відділ з питань розгляду звернень громадян є структурним підрозділом Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

Функції відділу:

- забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових осіб цих органів щодо захисту їх законних прав та інтересів;

- прийом, попередній розгляд та реєстрація особистих звернень громадян;

- сприяння громадянам у вирішенні відповідно до чинного законодавства питань, з якими вони звернулись до адміністрації, її посадових осіб;

- надання роз’яснення громадянам щодо порядку проведення особистого прийому громадян  керівництвом адміністрації;

- підготовка статистичних та аналітичних матеріалів з питань роботи зі зверненнями громадян, доведення підсумків до відома керівництва та громадськості.

Години прийому громадян з питань звернень:

понеділок-четвер: 08.30-16.30

п’ятниця: 08.30-15.30