25 Квітня, 2024 р., 15:05
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України оголошує про проведення відбору територіальних громад в рамках Проекту «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)» за 2-м компонентом:
24 Квітня, 2024 р., 11:50
Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»  ДП "Клавдіївська науково-дослідна станція» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.
23 Квітня, 2024 р., 10:55
Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації інформує про початок роботи конкурсної комісії для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства.
11 Квітня, 2024 р., 13:20
КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, стосовно планованої діяльності з введення в експлуатацію водогрійного котлоагрегату та газопоршневої електростанції змінного струму на котельні КП «ВИШНІВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (реєстраційний номер справи – 7181).
11 Квітня, 2024 р., 09:12
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
10 Квітня, 2024 р., 11:42
«Методичні рекомендації – Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними екологічними характеристиками» – так називається видання – оновлене цього року. Тепер у відкритому доступі: http://surl.li/rytme
04 Квітня, 2024 р., 13:59
Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон) АТ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (далі – Повідомлення), стосовно планованої діяльності з спорудження енергоблоків № 5 і № 6 на майданчику Хмельницької АЕС із застосуванням технічних характеристик реакторної установки типу АР1000 компанії Westinghouse Electric Company з метою подальшої експлуатації та вироблення електроенергії.
26 Березня, 2024 р., 14:03
Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» проводить роботу з наповнення інформаційної бази даних про молодіжні центри та молодіжні простори «Інформаційна система для керування діяльністю молодіжних центрів», що сприятиме підвищенню надання якості послуг для молоді.
25 Березня, 2024 р., 16:16
22 Березня, 2024 р., 14:23
ТОВ "ВЕСТ ОЙЛ ГРУП" повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.