Оголошення

06 Листопада, 2023 р., 15:31
За напрямом дотація фізичним особам за утримання корів на територіях, на яких велися бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області фізичні особи – власники корів.
11 Жовтня, 2023 р., 16:59
18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ», з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції. У рамках даної кампанії заплановано створення експозиції «ПРИДИВИСЬ» у приміщеннях залізничних та авто вокзалів, торгових центрів, на центральних площах міста чи у парках міста Києва та 20 областей України.  
02 Жовтня, 2023 р., 11:11
Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені Академіка В.В. Сташиса здійснюються наукові розробки щодо боротьби зі злочинністю в умовах воєнного стану, зокрема наразі ведеться дослідження «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії глорифікації збройної агресії рф в Україні» (реєстр. № 2022.01/0060) за підтримки Національного фонду досліджень України.
22 Серпня, 2023 р., 13:50
Повідомлення про намір ТОВ «Оператор ГТС України» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами ГРС Забуяння Боярського ЛВУМГ:
15 Серпня, 2023 р., 11:04
Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проєктом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні» проводять ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини (далі - Конкурс).
15 Серпня, 2023 р., 10:58
Якщо ви активні, амбітні, креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління та маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді! 
14 Серпня, 2023 р., 11:39
Понад півтора року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.
01 Серпня, 2023 р., 13:05
В рамках програми з протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству Узагальнюючи досвід та у співпраці з партнерами, офіс UNFPA в Україні продовжує розвивати інструменти для підвищення обізнаності фахівців в цій сфері.
25 Липня, 2023 р., 13:29
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАН-УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 30384724, юр. адреса: 04116, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Митрофана Довнар-Запольського, 5, тел. (044) 455-99-45, e-mail: info@lanukr.com, повідомляє про наміри отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в процесі діяльності проммайданчика, який розташований за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 1-А.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень