Повідомлення щодо оприлюднення проєкту містобудівної документації (Бобрицька с/р)

Повідомлення щодо оприлюднення проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 3,70 га для розміщення садової забудови в межах Бобрицької сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

3,70 га для розміщення садової забудови в межах Бобрицької сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)».

Замовником детального плану території є Бучанська районна державна адміністрація. Розробник - ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ». Підставою для розроблення є розпорядження Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 19.05.2021 № 69.

Ознайомитись з проектом «Детальний план території земельних ділянок орієнтовною площею 3,70 га для розміщення садової забудови в межах Бобрицької сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)» можливо у приміщенні Бучанської районної державної адміністрації за адресою: 08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22 та на офіційному сайті https://buchanska-rda.gov.ua.

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 01.10.2021 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 30.10.2021 року.

Відповідальна особа: в. о. начальника відділу містобудування та архітектури Бучанської районної державної адміністрації – Пащенко Л. В.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника, розробника та платника у приміщенні Бучанської районної державної адміністрації 19.10.2021 року о 15:00 годині за адресою: 08293, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 22.