ДПТ будівництва ВКАД навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М‑06)

"Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М‑06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області" затверджений рішеннями Немішаївської селищної ради від 12.10.2021 № 17-VIII-1, Дмитрівської сільської ради від 13.10.2021р. № 1/13, Макарівської селищної ради від 28.10.2021р. № 300-12-VIII відповідно до частини 8 статті 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

Посилання  ДПТ:  https://drive.google.com/drive/folders/1OWV4aWQBaHVLOkgb6vNhvIOXnLf1vLq8?usp=sharing

Довідка про консультації з органами виконавчої влади у процесі СЕО

Довідка про громадське обговорення у процесі СЕО

Заходи передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання ДДП