Про оприлюднення заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування (Копилівська с/р)

Заява
про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування “Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та земельної ділянки площею 5,7861 га в адміністративних межах Копилівської сільської ради Бучанського району Київської області (за межами населеного пункту)”

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування (Копилівська с/р)