Структура громадської ради

ГОЛОВА – Квасова-Цимбалюк Ольга Володимирівна.

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ – Лаговська Тетяна Володимирівна.

СЕКРЕТАР – Бушуєва Вікторія Леонідівна.

КОМІСІЇ:

Комісія з питань регламенту та етики. Голова – Чепець Володимир Іванович.

КОМІТЕТИ:

І. Комітет з питань освіти, науки, сім’ї, молоді, спорту, духовності, культури та туризму, дітей з особливими освітніми потребами.  Голова – Шевченко Юрій Володимирович.

ІІ. Комітет з питань медичного забезпечення та охорони здоров’я, соціального захисту осіб з інвалідністю. Голова – Корнєєнкова Наталія Анатоліївна.

ІІІ. Комітет з питань підприємств, транспорту та зв’язку, захисту прав і свобод громадян, правопорядку та протидії корупції. Голова – Глієвий Петро Петрович.

IV. Комітет з питань інформаційної політики, інвестицій, бюджету, програм соціально-економічного розвитку, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування. Голова – Голіздра Олександр Валентинович.

V. Комітет з питань архітектури та містобудування, ЖКГ, земельних відносин, охорони навколишнього середовища, благоустрою, енергоаудиту та енергозбереження. Голова – Хачатрян Ліліт Едіківна.

VI. Комітет з питань ветеранів війни, ветеранів військової служби, учасників АТО (ОСС), волонтерського руху та внутрішньо-переміщених осіб. Голова – Очкур Віктор Іванович.