Графіки прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19), на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами), якою продовжено дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, від 20 травня 2020 року № 392, від 22 липня 2020 року № 641, та згідно з пунктом 19 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2 «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» до особливого розпорядження, тимчасово зупинено проведення особистих прийомів громадян.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» посадові особи місцевих державних адміністрацій зобов’язані розглянути звернення громадян і не пізніше ніж у визначений законом термін прийняти рішення або дати обгрунтовану відповідь.

Розпорядженням голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області від 14.05.2021 № 63 затверджено графіки особистих прийомів громадян керівництвом.

Прийом громадян головою Бучанської районної державної адміністрації Київської області  на робочому місці здійснюється двічі на місяць, відповідно до затвердженого графіку, без попереднього запису. Виїзні прийоми здійснюються за графіком  у  додатково  визначених  місцях.
Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.

Попередній запис громадян на особистий прийом до голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області  проводиться у разі, коли питання, порушене громадянином, не вирішено після звернення  на особистий прийом першого заступника, заступників голови адміністрації, звернення до відповідного підрозділу адміністрації.
Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до голови райдержадміністрації з'ясовується прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів виконавчої влади він звертався і яке було прийнято рішення, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином, оформляється реєстраційно-контрольна картка встановленого зразка.

Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення.

Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

ГРАФІК
особистих виїзних прийомів громадян керівництвом
Бучанської районної державної адміністрації Київської області

четверта

пятниця щомісяця

10:00-12:00

Жінки, яким присвоєно звання «Мати-героїня», Герої України, Герої Соціалістичної Праці, учасники АТО, учасники бойових дій, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни приймаються позачергово.

Місце проведення керівництвом Бучанської районної державної адміністрації Київської області особистих виїзних прийомів громадян визначається головою районної державйої з трації окремо.

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом