Графіки прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації

Особистий прийом у Бучанській районній державній адміністрації здійснюється відповідно до затвердженого графіку (розпорядження від 04.01.2023 № 8, зі змінами), без попереднього запису з дотриманням наступних вимог:

-  запис з метою реєстрації звернення на особистий прийом у встановленому порядку проводиться у присутності заявника або його законного представника в день проведення особистого прийому (з'ясовується особа заявника, місце проживання, зміст порушеного питання), в порядку черговості;

- жінки, яким присвоєно звання «Мати-героїня», Герої України, Герої Соціалістичної Праці, учасники АТО, учасники бойових дій, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни приймаються позачергово;

- особлива увага приділяється вирішенню питань громадян, яким законодавством України встановлено відповідні пільги.

Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, якщо такі відомості не стосуються змісту порушених питань.

У разі відсутності посадових осіб, які здійснюють особистий прийом, прийом проводиться уповноваженими ними посадовими особами, до компетенції яких належать відповідні питання. У разі незгоди громадянина  на особистий прийом іншою уповноваженою особою, громадянин має право подати письмове звернення відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Якщо особа з інвалідністю, похилого віку не може здійснити письмовий виклад питань, в оформленні такого письмового викладу допомога надається працівниками  відділу з питань розгляду звернень громадян.

Особи, які не є громадянами України і перебувають в Україні на законних підставах,  користуються таким самим правом на звернення на особистий прийом керівництва адміністрації, як і громадяни України.

Попередній запис громадян відділом з питань розгляду звернень громадян на особистий прийом до голови Бучанської районної державної адміністрації Київської області  проводиться виключно у випадку, коли питання, порушене громадянином, не вирішено після звернення громадянина на особистий прийом першого заступника, заступників голови адміністрації, звернення до керівника відповідного підрозділу адміністрації, не пізніше, ніж за 3 робочі дні до проведення особистого прийому.

Здійснення кіно-, фотозйомки та аудіозапису громадянами під час відвідування допускається з особистого дозволу посадової особи, яка проводить прийом.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та/або особи, які перебувають у родинних відносинах з такими громадянами. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається. У разі звернення громадян, дії яких створюють небезпеку для оточуючих, особистий прийом громадян може бути припинений з одночасним зверненням до уповноважених органів.

Для забезпечення надання кваліфікованого роз’яснення з порушених під час особистого прийому питань, особа, яка здійснює особистий прийом, може залучати до їх розгляду працівників відповідних структурних підрозділів адміністрації або одержувати від них необхідну інформацію.

Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення.

Про результати розгляду  громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

Під час оголошення повітряної тривоги проведення особистого  прийому призупиняється, перебування сторонніх осіб у приміщеннях підрозділів під час тривоги не допускається.

Зразок заяви