Графіки прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації


ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19), на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами), якою продовжено дію карантину, встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211, від 20 травня 2020 року № 392, від 22 липня 2020 року № 641, та згідно з пунктом 19 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2 «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» до особливого розпорядження, тимчасово зупинено проведення особистих прийомів громадян у приміщенні адміністрації.

При цьому, відповідно до Закону України "Про звернення громадян" у вас є можливість подати звернення не тільки особисто, під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення, через скриньку звернень у приміщенні охорони, через "пряму гарячу лінію", згідно з графіком.

Крім того, у приміщенні охорони відновлено прийом громадян відділом звернень (постійно), відділом містобудування та архітектури, відділом ведення Державного реєстру виборців, відділом інформаційної діяльності та комунікацій, службою у справах дітей та сім'ї, сектором цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, юридичним відділом  з метою надання безоплатної правової допомоги - щосереди. В відокремлених структурних підрозділах адміністрації прийом громадян щодо надання адміністративних послуг проводиться за графіком роботи.

Прийом громадян керівництвом Бучанської районної державної адміністрації Київської області  на робочому місці здійснюється, відповідно до затвердженого графіку, без попереднього запису. Виїзні прийоми здійснюються за графіком  у  додатково  визначених  місцях.
Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться першочергово.

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва Бучанської районної державної адміністрації Київської області  проводиться у разі, коли питання, порушене громадянином, не вирішено після звернення  на особистий прийом першого заступника, заступників голови адміністрації, звернення до відповідного підрозділу адміністрації.

Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення.

Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.


Зразок заяви

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень