Шановні мешканці Бучанського району!

Дата: 25.07.2021 15:34

Прийміть щирі вітання з першою річницею утворення району.

Рік тому Верховна Рада проголосувала за новиий адміністративно-територіальний устрій України – на карті з‘явився великий Бучанський район.

У цей історичний для кожного день Україна перейшла на новиий етап управління регіонами та громадами.

До складу нашого новоствореного району увійшло 12 потужних громад:

Фото без опису- Білогородська сільська

- Бородянська селищна

- Борщагівська сільська

- Бучанська міська

- Вишнева міська

- Гостомельська селищна

- Дмитрівська сільська

- Ірпінська міська

- Макарівська селищна

- Немішаївська селищна

- Пісківська селищна

- Коцюбинська селищна

Нині ми спільно з головами громад продовжуємо працювати над спільною концепцією розвитку району. Беззаперечно, ми маємо надзвичайний потенціал.

Переконаний, що Бучанський район має всі ресурси, щоб посідати лідируючі позиції не лише в межах Київської області, а й України.

Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та голові Київської ОДА Василю Володіну за довіру та підтримку в реалізації важливих проєктів для мешканців району.

У такі свята, кожен відчуває себе частинкою великої родини, а всі досягнення, які вона має, складаються із щоденної праці, знань і талантів її людей.

Микола ЛЯШЕНКО,

голова Бучанської райдержадміністрації