В райдержадміністрації обговорили питання контролю щодо масового щеплення населення Бучанського району

Дата: 29.07.2021 08:21

26 липня голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко провів нараду з керівниками центрів первинної та вторинної медичної допомоги Бучанського району.
Обговорили питання контролю щодо масового щеплення населення Бучанського району проти гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території району.

Вцілому ситуація складається позитивно:
- організовано процес вакцинації населення;
- складено графіки та плани щеплень;
- анонсуються всі види засобів зв’язку для запису населення;
- задіяні сімейні лікарі для активної роботи своїми пацієнтами;
- організовано мобільні бригади;
- розміщуються відповідні борди та агітаційні плакати із закликом до вакцинації та контактами пунктів масової вакцинації у громадах.

Також обговорили і проблемні питання:
- нестача технічного персоналу та волонтерів для ведення реєстру, здійснення дзвінків та роз’яснювальної роботи населенню;
- обов’язкова електронна реєстрація, яка уповільнює процеси.
За результатами наради всі пропозиції були взяті до уваги для подальшої роботи, що надасть можливість забезпечити проведення вакцинації якомога більшій кількості населення району.