Бучанський район матиме свою символіку

Дата: 29.07.2021 09:02

28 липня відбулося засідання комісії з питань символіки Бучанського району. За участі Голови Миколи Ляшенка, працівників райдержадміністрації та депутатів Бучанської районної Ради в черговий раз розглядали проєкти герба, прапора, туристичного логотипу та стел на в’їздах.

Були представлені роботи геральдиста і заслуженого художника України Олексія Руденка, народної майстрині Ольга Угвіненко та художниці Софіі Антонюк.

Оскільки вибір символів для району є справою відповідальною та потребує зважених рішень, Комісія відокремила три роботи для подальшого розгляду та доопрацювання. Наступне обговорення призначено на 4 серпня 2021 року.