Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Бучанській райдержадміністрації

Дата: 29.07.2021 12:15

29 липня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Членами громадської ради було розглянуте питання результатів прийому документів від інститутів громадянського суспільства, які станом на 27 липня, були подані до ініціативної групи.

Згідно з рішенням  зібрання, ініціативна група впродовж двотижневого терміну здійснить перевірку документів, що надійшли від інститутів громадянського суспільства, з метою усунення недоліків, шляхом повідомлення громадських організацій та отримання від них документів, приведених у відповідність до постанови КМУ від 03 листопада 2010 року № 996.