Виїзний захід в Борщагівській сільській територіальній громаді

Дата: 29.07.2021 12:28

Києво-Святошинським районним центром зайнятості  проведено виїзний захід для жителів Борщагівської громади.
Мета заходу: поінформованість зайнятого і незайнятого населення громади щодо переваг легальної зайнятості, документального оформлення при працевлаштуванні, мотивування до легального працевлаштування, а також: надання комплексних послуг щодо підвищення поінформованості про послуги служби зайнятості, оволодіння технологіями пошуку роботи та ознайомлення з актуальними вакансіями.

У рамках проведення заходу, мешканці громади дізналися про особливості місцевого та регіонального ринків праці, надання профконсультацій, в тому числі із застосуванням профдіагностичного тестування, орієнтації у світі професій, навчальних закладів, формування мотивації до зайняття підприємницькою діяльністю на селі, формулювання учасниками власних бізес-ідей, формування активної позиції щодо власного працевлаштування.
Червоною ниткою протягом всього заходу проходило інформування про переваги легального працевлаштування в Україні та застереження учасників від шахрайства при працевлаштуванні.