В Білогородській медичній амбулаторії загальної практики - сімейної медицини триває щеплення населення вакциною "Moderna" проти гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 02.08.2021 16:28

Завдяки активній взаємодії Бучанської районної державної адміністрації та Білогородської селищної ради сьогодні, 2 серпня, Білогородська медична амбулаторія загальної практики - сімейної медицини за адресою с. Білогородка, вул. Володимирська, 17 проводить щеплення населення вакциною "Moderna" проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На 3 серпня запланована вакцинація у Святопетрівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою с. Святопетрівське, вул. Центральна, 140 Б.
Бучанська районна державна адміністрація щиро вдячна медикам за оперативність та відданість своїй справі, і закликає жителів Білогородської територіальної громади вакцинуватися! Піклуйтеся про себе та Ваших близьких!