В райдержадміністрації створено робочу групу з розробки Стратегії розвитку медичної галузі Бучанського району Київської області

Дата: 04.08.2021 09:27

03 серпня під головуванням заступника Голови Бучанської районної державної адміністрації Максима Петльованого пройшло установче засідання Координаційної ради з питань розвитку медичної галузі Бучанського району Бучанської районної державної адміністрації.

Згідно регламенту Головою Координаційної ради обрали Максима Петльованого, Секретарем – начальника Управління гуманітарної політики райдержадміністрації Ярославу Полякову, заступником Голови Координаційної ради – директора КНП БСР «Бородянська районна лікарня» Ігоря Чебишева.
Крім того, затвердили план роботи Координаційної ради, обговорили низку проблемних питань та шляхи їх вирішення, визначилися з порядком проведення та координації спільної роботи медичних закладів для мешканців Бучанського району.

Також, створили Робочу групу з розробки Стратегії розвитку медичної галузі Бучанського району Київської області до 2025 року та з реалізації її заходів. До складу якої увійшли: головний лікар КНП "Бучанський ЦПМСД" Оксана Джам, директор КНП "Ірпінська центральна міська лікарня" Антон Довгопол, директор КНП БСР "Бородянська районна лікарня" Ігор Чебишев, доцент кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології НМУ ім. О.О. Богомольця, заслужений лікар України Ірина Скрипник, директор КНП "Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Олексій Кравець, директор КНП БСР "Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги", Голова постійної комісії Немішаївської селищної ради з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення від наслідків ЧАЕС, освіти, культури, спорту, туризму, роботи з молоддю та питань АТО Микола Бовсуновський.