Марина Загвоздкіна поспілкувалася з керівниками служб у справах дітей та сім'ї територіальних громад району в онлайн форматі

Дата: 05.08.2021 12:00

5 серпня під головуванням заступника Голови Бучанської райдержадміністрації  Марини Загвоздкіної, за участі заступника начальника служби – начальника відділу служби у справах дітей Любові Дубінчук проведено онлайн – нараду з актуальних питань роботи служби у справах дітей та важливості співпраці відповідними службами у справах дітей сільських та селищних рад територіальних громад Бучанського району.

Під час наради  Марина Загвоздкіна наголосила, що діти–це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, залежить  майбутнє нашої країни, тому одним із основних  завдань служби у справах дітей є координація роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо захисту прав дітей.