ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БУЧАНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 17.08.2021 20:43

Відповідно до пункту 11 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», повідомляємо:

Установчі збори для формування Громадської ради при Бучанській районній державній адміністрації Київської області будуть проведені шляхом рейтингового голосування 26 серпня 2021 року о 15:00 год.

Місце проведення: м. Київ, просп. Перемоги, 126, 3-й поверх, актова зала.

Реєстрація учасників: з 14:00 год. по 14:55 год.

Всім кандидатам до складу Громадської ради обов’язково мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт).

До Установчих зборів запрошуються:

1. Андросюк Юрій Євгенович, громадська організація "Міжнародний клуб ділових людей".

2. Богданов Сергій Миколайович, громадська організація "Спілка ветеранів та учасників АТО Київщини".

3. Бондар Євгеній Аркадійович, громадська організація "Зелена вулиця".

4. Булаївський Олексій Васильович, Асоціація "Захисту прав власності".

5. Бушуєва Вікторія Леонідівна, громадська організація "Мольфар".

6. Геращенко Дмитро Володимирович, громадська організація "Регіональна асоціація промисловців і підприємців "Київщина".

7. Геращенко Наталя Миколаївна, телерадіоінтернет канал "Погляд".

8. Глієвий Петро Петрович, Ірпінська міська молодіжна громадська організація "Можливість".

9. Голіздра О.В., громадська організація "СК Софія і КА".

10. Гурін Артем Вікторович, громадська організація "Любов у дії".

11. Демченко Людмила Панасівна, Благодійна організація "Зерно любові".

12. Дигас Віктор Васильович, громадська організація "36 Сотня Самооборони Майдану".

13. Дрюченко Валерій Васильович, Благодійна організація "Міжнародний гуманітарний благодійний Фонд імені W.Kotarbinsky в м. Києві".

14. Дудник Денис Володимирович, громадська організація "Воїн АТО".

15. Євхименко Ігор Васильович, Всеукраїнська громадська організація "Об'єднані війною. 90-й батальон".

16. Квасова Ольга Володимирівна, Всеукраїнська професійна спілка працівників сфери культури та туризму.

17. Кликов Олександр Васильович, Всеукраїнська громадська організація "Я - Виборець".

18. Коляда Оксана Михайлівна, громадська організація "Зоря Донбасу".

19. Корнєєнкова Наталія Анатоліївна, Благодійна організація "Благодійний фонд "Рух українських матерів".

20. Корнійко Роман Іванович, Благодійна організація «Міжнародна Благодійна Фундація "Отчий Дім".

21. Король Ірина Леонідівна, Благодійна організація "Всеукраїнський благодійний фонд розвитку міста "ПЕРСПЕКТИВА".

22. Кравець Алла Анатоліївна, профспілка працівників Комунального неприбуткового підприємства "Центр первинної медіко-санітарної допомоги Києво-Святошинської районної ради".

23. Кривенко Тетяна Василівна, громадська організація "Майдан Макарівщини".

24. Лаговська Тетяна Володимирівна, Благодійний фонд "Фонд громади Приірпіння".

25. Лепков Олексій Анатолійович, Громадська організація "Альянс ДЗК".

26. Лукіна Оксана Володимирівна, Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Отчий дім".

27. Олейнікова Світлана Юріївна, громадська організація "Міжнародна агенція змін".

28. Очкур Віктор Іванович, громадська організація "Самооборона Київської області об'єднана".

29. Панченко Оксана Олександрівна, громадська організація "Агенція сталого розвитку громади".

30. Петрусь Анжела Миколаївна, Благодійна організація "Благодійний фонд "В.В. З Україною в серці".

31. Полос Сергій Петрович, громадська організація "Всеукраїнське обєднання "Союз учасників миротворчих опреацій".

32. Попова Оксана Дмитрівна, громадська організація "Громадський центр городян "Перспектива".

33. Рибіна-Бендерук Анжеліка Олександрівна, Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Надійні вітрила".

34. Сагайдак Валерій Євгенійович, Всеукраїнська громадська організація "Народний антикорупційний нагляд" (ВГО "НАН").

35. Скоропадський Олександр Володимирович.ю громадська організація "Рух місцевих громад".

36. Смірнова Аліна Володимирівна, громадська організація "Бізнес-центр "Новий початок".

37. Тигов Олександр Олександрович, громадська організація "Рух територіальних громад Тигова".

38. Трояновський Олександр Віталійович, громадська організація "ММП "Джи Сі Ай Украіна".

39. Хачатрян Ліліт Едіківна, Всеукраїнська громадська організація "Форум народів України".

40. Хлопов Сергій Миколайович, громадська спілка "Всеукраїнська асоціація органів самоорганізації населення".

41. Чепець Володимир Іванович, Всеукраїнський союз громадських об'єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів.

42. Шевченко Юрій Володимирович, ромадська організація "Національна бізнес асоціація".

43. Шиманський Дмитро Леонідович, громадська організація "Спілка ветеранів антитерористичної операції, учасників бойових дій та силових структур "Захисник України".

44. Янкович Ярослав Володимирович, Києво-святошинський районний благодійний фонд розвитку культури, мистецтва, спорту та підтримки малозабезпечених верств населення "Зоряна Брама".