Знакова подія для ветеранів АТО/ООС Гостомельської громади

Дата: 19.08.2021 20:15

За підтримки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна та завдяки співпраці голови Бучанської районної державної адміністрації Миколи Ляшенка і голови Гостомельської селищної ради Юрія Прилипка було знайдено порозуміння та вирішено конфліктну ситуацію, що склалася довкола питання реалізації учасниками бойових дій АТО/ООС права на отримання земельних ділянок під індивідуальне будівництво.

Сьогодні ГУ Держгеокадастру в Київській області було внесено відповідні зміни до публічної кадастрової карти щодо цільового призначення земель, то ж тепер учасники АТО/ООС можуть в повному обсязі реалізувати гарантоване Конституцією та законами України право на отримання земельної ділянки.