Дата: 19.08.2021 20:21

19 серпня, спільно із заступницею голови Київської облдержадміністрації Тетяною Щербак, голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко провів робочу нараду щодо питань протидії поширенню COVID-19 на території Бучанського району з головами територіальних громад та старостами населених пунктів району.

На порядку денному йшла мова про:

- динаміку щеплень;

- терміни реєстрації вакцинованих осіб;

-  розширеня мержі пунктів вакцинації;

- проведення ефективної інформаційної кампанії про необхідність здійснення щеплень, яка б дала можливість охопити всі верстви населення із залученням можливих засобів, як то: дошки оголошень, електронні та друковані ЗМІ, соцмережі, ТРК тощо.

Також окремо увага учасників наради була привернута до сприяння у інформуванні жителів громад щодо можливості пройти щеплення в період з 19 по 24 серпня та отримати квитки на концерт, присвячений 30-річчю незалежності України, який пройде 24 серпня о 21:00 год. на НСК "Олімпійський" в м. Київ.